Наші послуги

Ми створюємо комфорт
Бухгалтерський облік ОСББ

БУДИНОК СЕРВІС допомагає у бухгалтерському та податковому обліку будь-яким некомерційним організаціям, створеним для експлуатації нерухомості (ОСББ, ЖБК та ін.). Ми ведемо фінансово-особові рахунки всіх власників та розрахунки періодичних нарахувань (відповідно до прийнятого бюджету, належних пільг, дотацій, субсидій), а також супроводжуємо і забезпечуємо фінансові відносини з власниками.

Аварійна служба

БУДИНОК СЕРВІС має власну мобільну аварійну службу, до складу якої входять виключно професіонали високого класу. Служба укомплектована всім необхідним обладнанням для виконання аварійних робіт будь-якої складності. У разі потреби спеціалісти служби виїжджають на об'єкт на спеціалізованому автомобілі та ліквідують аварію. Графік роботи нашої аварійної служби - цілодобовий, без вихідних.

Прибирання загальних приміщень

Фахівці компанії БУДИНОК СЕРВІС використовують у своїй роботі виключно сучасне спеціалізоване обладнання та інструментарій. Всі співробітники одягнені в гарну та зручну спеціалізовану форму. У такому вигляді й відбувається прибирання необхідних зон. Наприклад, наші працівники регулярно (зазвичай - раз на тиждень) виконують такі роботи у будинках: вологе підмітання та миття сходів і сходових майданчиків; обмітання павутиння зі стелі і т.ін.

Досягнення

Реальні результати - у конкретних цифрах
3023

м2 стріхи відремонтовано

1050

м труб прокладено

20

Створено ОСББ

Санітарне утримання прибудинкових територій

Для того, щоб прибудинкові території залишалися у належному стані, необхідно виконувати певні роботи майже щодня. Різновид цих робіт залежить від пори року. Наприклад, взимку, якщо випадає сніг, його прибирають раз на добу за допомогою спеціальної техніки. Так само за необхідності розчищаються доріжки від льоду. У ті дні, коли снігопаду не має, територію просто підмітають. В теплий період територія та газони також прибираються раз на добу.

Техобслуговування внутрішніх мереж

Маються на увазі усі мережі, які забезпечують життєдіяльність будинку: водо- та електропостачання, система центрального опалення, каналізація, відеоспостереження, поливальні системи, протипожежний захист, системи вентиляції тощо. Наші спеціалісти підтримують усі ці мережі у справному стані, слідкують за їх працездатністю, за потреби – ремонтують, проводять консервацію та розконсервацію, влаштовують планові та позапланові огляди.

Управління будинком

БУДИНОК СЕРВІС допомагає жителям будинків у проведенні загальних зборів домовласників. Надає БЕЗКОШТОВНІ консультації при створенні ОСББ та ЖБК. Після підписання договору про співпрацю наша компанія фактично стає виконавчим органом управління, здійснює оперативне обслуговування ОСББ і виконує ті завдання, які ставить Правління та Голова ОСББ. В результаті жителі витрачають мінімум часу на управління будинком, але повністю контролюють процес.