НАШ БЛОГ

Останні новини
З 1 травня 2019 року БУДИНОК СЕРВІС допомагає БЕЗКОШТОВНО створити та зареєструвати ОСББ

Зазвичай, ті мешканці будинків, які хочуть створити у своєму домі ОСББ чи ЖБК, стикаються зі значною кількістю проблем. У багатьох випадках складно переконати усіх сусідів у необхідності створення об’єднання. Часто люди просто не розуміють, у чому полягає сутність роботи ОСББ, чим співпраця з приватними керуючими компаніями відрізняється від співпраці з державними структурами (на зразок ЖКСів). Крім того, є багато юридичних тонкощів при створенні ОСББ та оформленні всіх необхідних документів. Усі ці питання допомагає вирішити компанія БУДИНОК СЕРВІС. Наші досвідчені юристи надають безкоштовні консультації та повністю супроводжують вас юридично під час створення об’єднання. Це дозволяє уникнути багатьох юридичних помилок.

З 1 травня 2019 року Новим клієнтам БЕЗКОШТОВНО встановлюємо ліхтарі на всіх поверхах будинку

При оформленні договору з компанією БУДИНОК СЕРВІС усі наші нові партнери (ОСББ, ЖБК) автоматично отримують додаткову безкоштовну послугу. Ті багатоквартирні будинки, які ми беремо на обслуговування, будуть повністю освітлені за наш рахунок. Освітлення у вигляді ліхтарів буде встановлено на кожному поверсі і в кожному під’їзді. Це дозволить зробити будинок ще комфортнішим та безпечним для його мешканців. Акція розпочинається з 1 травня 2019 року і є безстроковою.

З 1 травня 2019 року Для кращої взаємодії з клієнтами почав працювати диспетчерський пункт

БУДИНОК СЕРВІС запустив у роботу диспетчерський пункт з автоматизованою бухгалтерською системою, телефонією та 1С. Це суттєво покращить рівень обслуговування усіх ОСББ та ЖБК, які співпрацюють з нашою компанією. Зокрема, тепер працює call-центр, який займається прийомом заявок та звернень від мешканців будинків. До того ж, диспетчерсько-бухгалтерська програма дозволяє швидко виявляти боржників і нагадувати їм про необхідність заплатити за отримані ресурси та послуги.

У липні 2019 року Кожен власник квартири отримає свій електронний особистий кабінет

У найкоротші терміни диспетчерсько-бухгалтерська програма, яку вже запустив БУДИНОК СЕРВІС, буде суттєво розширена і доповнена. Нею зможуть користуватися усі мешканці будинків, приєднаних до системи. Наприклад, там будуть відкриті особисті кабінети для кожної квартири. Завдяки цьому власники квартир у будь-який момент зможуть подивитися всю актуальну інформацію щодо вартості тарифів, нарахувань, заборгованостей, взаєморозрахунків і т.ін. Ви завжди будете знати, яку саме суму вам потрібно буде оплатити цього місяця за отримані послуги. Також ви зможете там отримувати усю термінову інформацію про життєдіяльність будинку.

До вересня 2019 року Завершується підготовка актів перевірки димовентиляційних каналів

Раз на рік власники приміщень зобов’язані звертатися до спеціальних ліцензованих компаній для того, щоб перевірити усі вентиляційні канали, які є у будинку. При цьому має бути оформлений акт, який підтверджує, що вентиляційні канали знаходяться у задовільному стані та справно працюють. У випадку, якщо такий акт не буде складений вчасно, газові компанії мають право відключити газ. Компанія БУДИНОК СЕРВІС бере на себе питання щодо оформлення всіх необхідних документів. Зазвичай перевірка відбувається протягом літа, тому до вересня необхідні акти отримає кожен з наших клієнтів.