НАШ БЛОГ

Останні новини
З 12 березня 2021 року Вперше за десятки років - оновлена ​​каналізація

В Одесі величезна кількість старих будинків, а значить, ця проблема знайома дуже багатьом городянам. Йдеться про старі комунікації і гнилі труби, які регулярно лопаються, забиваються, протікають і створюють купу клопоту мешканцям будинку.

Наприклад, в будинку №49/51 по вулиці Преображенській каналізаційні випуски не змінювалися жодного разу з моменту спорудження будинку, тобто ще з сталінського періоду. Можете собі уявити стан труб, якими активно користуються сотні людей протягом такого довгого періоду?

При цьому виправити ситуацію було проблематично: ЖЕКи радянського зразка ніколи не прагнули якісно виконувати свою роботу. Тому мешканці будинку №49/51 вирішили створити ОСББ і найняли собі в допомогу керуючу компанію "Будинок Сервіс". При цьому питання з каналізацією було принципово важливим.

І ось тепер мешканці можуть зітхнути з полегшенням: каналізаційні випуски в будинку замінені повністю. Більше того, всі роботи з капітального ремонту були виконані в рамках договору, укладеного з компанією "Будинок Сервіс". Це означає, що будинок не поніс додаткових витрат.

Це яскравий приклад того, як розумне планування і професіоналізм допомагають вирішувати навіть найскладніші завдання з мінімальними витратами.

З 5 січня 2021 року Ось як виглядає продуманий ремонт у будинку

В будинку №14 по вул.І.Рабіна добігає логічного кінця масштабний ремонт. Враховуючи, що будівля вже досить стара, то очевидно, що проблем за десятки років тут накопичилось чимало. І для їх вирішення потрібні були кваліфіковані спеціалісти. Мешканці будинку звернулися по допомогу до компанії “Будинок-Сервіс”.

Оцінивши стан будинку, фахівці компанії поділили весь обсяг робіт на декілька етапів. В першу чергу були виконані найскладніші “чорнові” роботи. Зокрема, мова йде про ремонт звичайної та зливової каналізації, інших комунікацій. Усі аварійні ділянки були повністю замінені і детально перевірені.

Лише після цього майстри перейшли до наступного етапу - ремонту під'їздів. Були оштукатурені стелі, пофарбовані стіни, замінені ліхтарики на поверхах. На даний момент ці роботи виконані у трьох під'їздах з шести. Попереду ще ремонт у інших трьох під'їздах. Але вже зараз можна чітко прослідкувати логічність та послідовність всього процесу.

Погодьтесь, багатьом з нас знайомий принцип, за яким зазвичай раніше працювали ЖЕКи. Аби зробити вигляд, що роботи ведуться, вони виконували лише косметичний ремонт, відкладаючи “на потім” більш серйозні, масштабні питання. Умовно кажучи, завжди в першу чергу робився фасад, а про тил усі забували. “Будинок Сервіс” використовує абсолютно протилежний підхід, оскільки завжди починає з вирішення найтерміновіших проблем.

Важливо, що всі ці ремонтні роботи виконуються за ті кошти, які були зібрані протягом декількох років на поточний ремонт. Жодних додаткових витрат мешканці будинку не мають. Усі ремонтні роботи виконані впродовж 2019-2020 років.

З 24 грудня 2020 року Як поміняти зливову каналізацію без зайвих витрат?

Заміна труб - це один з найскладніших етапів ремонту в будь-якому будинку. Особливо якщо будівля вже досить стара і подібні ремонтні роботи тут проводяться вперше.

Саме з такою проблемою зіткнулися одесити, які живуть за адресою вул. Транспортна, 9. Ще з часів будівництва у будинку жодного разу не проводилася капітальна заміна труб. Як результат - зливова каналізація зносилася, проржавіла і стала протікати навіть при найменших опадах.

Очевидно, що звичайним ремонтом тут було не обійтися, але встановлення нових труб - справа недешева. Це одна з причин, через які, власне, ремонт довгий час відкладався. Але після того, як мешканці будинку створили ОСББ і оформили договір з компанією "Будинок Сервіс", з'явилася можливість вирішити проблему з мінімальними витратами.

У підсумку в будинку була проведена повна заміна зливової каналізації. При цьому труби були куплені за рахунок ОСББ, а безпосередньо роботу компанія "Будинок Сервіс" виконала в рамках договору без додаткової оплати.

Отже, тепер мешканці будинку нарешті забудуть труби, які протікають, і про постійну вогкість в під'їздах.

З 16 грудня 2020 року Дерева падають на тротуари: хто вбереже від небезпеки?

З такою проблемою зіткнулися мешканці будинку №63 по вул.Середньофонтанській. Протягом довгого часу вони з побоюванням проходили повз старої, висохлої тополі, що росла в їхньому дворі. Стовбур цього дерева давно прогнив і мав великі порожнини всередині, тому в будь-який момент міг впасти. З огляду на те, що росла тополя прямо біля тротуару, а неподалік від дерева знаходився дитячий майданчик, то побоювання мешканців були цілком виправданими: тополя дійсно була загрозою.

Однак знайти тих, хто може допомогти вирішити проблему, виявилося не так просто. Звернення до депутатів і в міські служби результату не дали. У КП "Міськзелентрест" повідомили, що місто допомагати в цьому питанні не буде: аварійне дерево знаходиться на території ОСББ, а значить, перебуває під відповідальністю самих мешканців. Але за додаткову оплату працівники комунальної служби готові були допомогти: ціна питання - 7 тисяч гривень.

Озвучена сума була не по кишені мешканцям, тому вони звернулися по допомогу в "Будинок Сервіс". Попередньо оцінивши обсяг і складність робіт, компанія уклала з ОСББ офіційний договір на суму 5,5 тисяч гривень (за безготівковим розрахунком). У цю вартість увійшло використання спеціальної техніки - вишки довжиною 32 метри. Аварійне дерево було досить високим, тому без великої "стріли" тут було не обійтися.

Всього за кілька годин роботи аварійна тополя була прибрана, розпиляна на частини і вивезена з території ОСББ. Тепер дітям, що грає на майданчику, і перехожим нічого не загрожує.

Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою і шукаєте спосіб прибрати аварійні дерева, звертайтеся в компанію "Будинок Сервіс": (048) 771-00-70.

З 27 жовтня 2020 року Компанія БУДИНОК СЕРВІС завершила ремонт в будинку №24 по вул. Велика Арнаутська.

Виконуємо за планом якісний ремонт, а бонусом даруємо справжню красу

Компанія БУДИНОК СЕРВІС завершила ремонт в будинку №24 по вул. Велика Арнаутська.

Об’єм робіт тут був досить великий, адже під'їзд 4-поверхового будинку знаходився у дуже поганому стані. Стіни та стеля були вкриті густою сіткою тріщин та плісняви, штукатурка та фарба обсипались. Крім того, була сильно пошкоджена широка ліпнина, яку треба було відновити, але дістатися до неї було не так просто, адже стеля в цьому будинку знаходиться дуже високо. Мешканці дому давно мріяли про якісний ремонт, але все ніяк не могли наважитись, адже розуміли, що тут потрібна робота фахівців і значні кошти.

Але після того, як місцеве ОСББ “Сальве” підписало договір про співпрацю з компанією БУДИНОК СЕРВІС, вирішення проблеми значно спростилося. Майстри нашої фірми мають високий фах і досвід, тому без вагань взялися за роботу. Звичайно, довелося витратити чимало зусиль і часу, але зрештою результат перевершив всі очікування: наразі стіни та стеля з ліпниною повністю відновлені та пофарбовані.

Більше того, БУДИНОК СЕРВІС вирішив зробити мешканцям будинку приємний сюрприз: на п'ятому поверсі художники намалювали кольоровий пейзаж у японському стилі. Ця чудова робота була виконана абсолютно безкоштовно.

З 18 серпня 2020 року Ремонт каналізації: на Транспортній, 9 завершено черговий етап

Водостік, каналізація та інші комунікації - це справжній головний біль у багатьох будинках радянських часів. Адже роботи тоді велися не завжди якісно, ​​та й часу вже минуло чимало. В результаті труби часто знаходяться в зношеному стані і регулярно створюють проблеми мешканцям.

Будинок №9 по вул.Транспортній не є винятком. Каналізація тут раз у раз забивалася, труби рвалися. Тому компанія "Будинок Сервіс", уклавши з місцевим ОСББ договір про співпрацю, разом з мешканцями будинку прийняла рішення повністю замінити каналізаційні труби.

Звичайно, це - досить значний обсяг робіт, який передбачає витрату великої кількості ресурсів. Проте, за півтора року, крок за кроком, компанія "Будинок Сервіс" змогла практично повністю виконати задумане.

Нещодавно було завершено ще один етап проекту - ремонт каналізаційного випуску. Ці роботи були виконані в рамках укладеного договору, а це значить, що мешканці оплатили тільки матеріали, без урахування трудовитрат.

Попереду залишилися ще деякі фінальні роботи, після закінчення яких вся каналізаційна система в будинку буде повністю оновлена. Отже, найближчі 10-15 років мешканці будинку можуть не турбуватися про проблеми з каналізацією.

С 12 травня 2020 року "Будинок Сервіс" креативить разом з мешканцями будинку

Всього за кілька днів фасад будинку №49/2 по вулиці Філатова отримав зовсім інший вигляд. Ще зовсім недавно такі непривабливі, тепер стіни під'їздів виглядають як новенькі і при цьому радують веселими, яскравими фарбами.

Ідея відновити під'їзди саме таким чином виникла завдяки спільній роботі компанії "Будинок Сервіс" з мешканцями цього будинку. Спочатку планувалося просто заново облицювати стіни: потрібно було прибрати всі сліди, що залишилися від численних рекламних оголошень, графіті і т.д.

Проте фахівці компанії "Будинок Сервіс" вирішили піти далі: вони підібрали спеціальну штукатурку, яка має особливий ефект. Після висихання до неї не можна нічого прикріпити ні клеєм, ні скотчем. Тобто в подальшому стіни будуть захищені від бездумного розклеювання рекламних оголошень на кожному шматочку стіни.

Під час обговорення цього проекту до процесу підключилися і самі мешканці. Вони запропонували заодно розфарбувати стіни в різні кольори, щоб зробити будинок більш яскравим. Ідея була реалізована досить швидко - і кожен під'їзд тепер має власний колір. Так барвисто і нарядно будинок не виглядав, напевно, ніколи.

Всі роботи були проведені на замовлення ОСББ "Журналіст-2016", але не в рамках стандартного договору, а за окремою домовленістю і після узгодження з правлінням ОСББ.

З 23 квітня 2020 року Навіть в карантин "Будинок" вирішує проблеми своїх клієнтів

"Будинок Сервіс" продовжує роботи по заміні стояків в ОСББ по вул.Сегедська, 16. В умовах карантину весь процес дещо ускладнився: крім виконання основних завдань ще необхідно дотримуватися заходів безпеки, пов'язаних з вірусом.

Пандемія коронавируса (COVID-19) внесла істотні корективи в життя буквально кожного з нас. Люди позбавлені можливості вести звичний спосіб життя, не виходять на вулицю протягом довгого часу. Звичайно, в таких умовах вкрай важливо, щоб будинок був забезпечений всім необхідним, включаючи світло, воду, газ і т.д. Тільки уявіть, який відбудеться колапс, якщо з якихось причин в квартирах не буде, наприклад, води...

Розуміючи складність ситуації, компанія "Будинок Сервіс" робить все, щоб забезпечити своїм клієнтам нормальні умови навіть в період ізоляції. Так, в будинку №16 по вулиці Сегедській був замінений стояк: замість зношеної ділянки труби встановлено нову, пластикову.

Всі необхідні для ремонту матеріали купило ОСББ, але самі роботи "Будинок Сервіс" виконав в рамках договору, тому мешканцям не довелося нічого додатково доплачувати.

Компанія "Будинок Сервіс" продовжує працювати для своїх клієнтів, але при цьому наполегливо просить всіх громадян бути обережними і залишатися вдома.

Будьте здорові!

З 21 лютого 2020 року Піклуйтесь про безпеку свого дому!

Ви колись замислювались над тим, яким в першу чергу має бути ваш будинок?

Більшість людей на це питання відповідають дуже швидко і просто: він має бути чистим, світлим та безпечним. Цікаво, що останні два параметри тісно переплітаються один з одним. Адже у добре освітленому домі зловмиснику значно важче сховатися і він, скоріше за все, обере інше місце для "полювання". А мешканцям, у свою чергу, в освітленому під'їзді легше і спокійніше пересуватися по сходах.

Чудово це розуміючи, "Будинок Сервіс" БЕЗКОШТОВНО встановлює ліхтарі на КОЖНОМУ поверсі у будинках своїх клієнтів. Таким чином компанія демонструє турботу про усіх мешканців ОСББ. Ця акція проводиться вже більше півроку і є дуже успішною. "Будинок Сервіс" отримує багато позитивних відгуків, тому планує і надалі продовжувати цю роботу.

Нещодавно таким чином був освітлений будинок за адресою вул. В.Арнаутська, 24. ОСББ "Сальве" звернулося по допомогу до компанії "Будинок Сервіс", яка встановила у кожному під'їзді ліхтарі.

Якщо ви хочете, щоб і ваш будинок ввечері завжди був добре освітлений, звертайтеся до нас за номером:

+38 (048) 771-00-70.

З 17 січня 2020 року Підрізання дерев на значній висоті

Дерева, які падають від найменшого вітру, - це справжня біда для всієї Одеси. Навіть здорові (на перший погляд) дерева запросто можуть впасти на дорогу або посеред двору, перегородивши рух. Пощастить, якщо в цей момент на місці падіння буде порожньо...

Ось чому так важливо постійно стежити за станом дерев у місті. На жаль, міські служби далеко не завжди справляються з цими обов'язками. А у випадку з прибудинковою територією такими питаннями змушені займатися місцеві жителі.

У компанію "Будинок Сервіс" звернулися мешканці будинку №27-а на проспекті Гагаріна. За їх замовленням наші фахівці провели обрізку дерев у дворі будинку, використовуючи при цьому спеціальну техніку. За допомогою вишки вдалося підрізати навіть найвищі гілки, які потім були роздроблені на невелички частини. У такому вигляді зібрати і вивезти деревину було не складно.

Ці роботи були виконані поза межами договору та оплачені мешканцями. Детальніше про вартість подібних послуг можна дізнатися за телефоном: (048) 771-00-70. Звертайтеся!

З 16 січня 2020 року Світло - на кожному поверсі!

Є кілька критеріїв, за якими можна відразу зрозуміти, наскільки затишним є будинок. Освітлені під'їзди та сходові майданчики - один з таких критеріїв. Якщо в темний час доби на території біля житлового будинку не спалахують вуличні ліхтарі, а в самому будинку не горять лампочки, то це місце здається похмурим і небезпечним.

Розуміючи це, "Будинок Сервіс" влітку минулого року оголосив акцію для нових клієнтів. При укладанні договору з ОСББ компанія бере на себе зобов'язання БЕЗКОШТОВНО встановити ліхтарики на кожному поверсі в будинку. Причому, акція є безстроковою.

Днями, виконуючи свою обіцянку, "Будинок Сервіс" встановив світильники в будинку на проспекті Шевченка, 8/11, мешканці якого оформили відповідний договір. Фахівці завбачливо підібрали ергономічні й антивандальні ліхтарі, які допоможуть заощадити електрику і прослужать максимально довго. Тож тепер у цьому будинку завжди буде світло і затишно навіть в темний час доби.

Детальніше дізнатися про умови обслуговування ОСББ і ЖБК ви зможете, якщо зателефонуєте в «Будинок Сервіс» за номером +38 (048) 771-00-70.

З 12 грудня 2019 року Усунути наслідки пожежі та захистити будинок

На жаль, для Одеси тема пожеж стоїть дуже гостро. Трагічні випадки, пов'язані з вогнем, відбуваються регулярно. І найчастіше причиною цього є людська недбалість і повне недотримання пожежної безпеки.

Днями в будинку по вул.Космонавтів, 56-а сталася надзвичайна подія: підлітки, розважаючись, підпалили залишки скловати, яка місцями виглядала з погано заштукатуреного теплового шва. В результаті спалахнула пожежа, зі стін будинку пішов дім. Довелося викликати пожежників, які загасили палаючу вату.

Але після цього виникла нова складна проблема: потрібно було відновити пошкоджений шов по всій висоті будинку. Для цього необхідно було спочатку очистити шов, видалити залишки старої вати, утеплити температурний шов сучасною мінеральною ватою, яка не запалюється, а потім зверху нанести шар гідроізоляційної штукатурки. Компанія «Будинок Сервіс» виконала всі ці роботи за допомогою промислових альпіністів. Роботи були проведені за окремим договором.

Компанія «Будинок Сервіс» в черговий раз нагадує: аби уникнути надзвичайних ситуацій та їх сумних наслідків, уважно стежте за станом свого житла. Наприклад, приведіть до ладу електромережі, які в зимовий період відчувають особливо сильне навантаження. Відремонтуйте покрівлю будинку, щоб уникнути протікань даху в негоду. І навіть фасад будинку, як ви бачите, теж повинен бути правильно захищений. Всі ці технічні роботи на замовлення ОСББ виконує компанія «Будинок Сервіс». Для реалізації подібних проектів у нас є всі необхідні фахівці.

«Будинок Сервіс» подбає про вашу безпеку!

З 6 грудня 2019 року Тепло в домі - без будь-яких доплат!

Керуюча компанія «Будинок Сервіс» завершила ремонтні роботи в будинку 49/51 по вул.Преображенській.

Як і в багатьох інших будинках історичного центру Одеси, тут комунікації давно застаріли. Зокрема це стосується системи опалення. На жаль, в зимовий період труби не витримують і починають протікати. У цій ситуації керівництво ОСББ звернулося за допомогою в «Будинок Сервіс».

В ході ремонтних робіт було прийнято рішення повністю замінити 20-метрову ділянку труб. Замість зношених, прогнилих труб наші майстри встановили нові, пластикові. Тепер теплопостачання повністю відновлено - і в квартирах мешканців знову тепло.

Аварійний ремонт компанія «Будинок Сервіс» виконала в рамках договірних умов. Тобто ОСББ оплатило лише витратні матеріали, без будь-яких інших доплат. Подібні ремонтні роботи «Будинок Сервіс» проводить буквально кожного дня для своїх клієнтів.

Якщо ви хочете, щоб і у вашому домі завжди справно працювали всі комунікації, та й весь будинок був в повному порядку, звертайтеся по допомогу до керуючої компанії «Будинок Сервіс». Після укладення договору ми візьмемо на себе вирішення всіх складних питань щодо обслуговування будинку, в тому числі - в подібних аварійних ситуаціях.

З 1 грудня 2019 року Перший капремонт опалювальної системи за 20 років

Мешканці будинку на проспекті Гагаріна, 16/4 чекали цього багато років. Вперше за довгий період вони спокійно зустрічають зимові холоди, тому що нарешті в їхньому будинку повноцінно працює вся система опалення.

Напередодні холодів компанія «Будинок Сервіс» провела тут капітальний ремонт всієї системи - вперше за всю історію існування будинку. Що це означає на практиці?

- Повністю замінені всі лежаки (труби), загальна протяжність яких - понад 120 м (!). Тобто загроза поривів мережі зведена до мінімуму.

- Замінена запірна арматура (крани) у всіх стояках. Тобто тепер, в аварійних ситуаціях, на період ремонту можна буде відключити від опалення не весь будинок, а лише конкретні квартири.

- Всі роботи виконані за рахунок щомісячної оплати СДПТ. Тобто на проведення всіх ремонтних робіт з мешканців будинку гроші не збиралися.

ОСББ по вул.Гагаріна, 16/4 співпрацює з компанією «Будинок Сервіс» вже не один рік. Фактично, це одна з перших організацій, які уклали договір з керуючою компанією. І це яскравий приклад того, як довгострокове співробітництво, а також чітке планування витрат допомагають вирішувати навіть найскладніші комунальні питання.

З 29 жовтня 2019 року Плановий ремонт каналізації завершено

Компанія БУДИНОК СЕРВІС закінчила роботи щодо ремонту каналізаційних мереж в будинку №6 на проспекті Шевченка.

Зокрема, був замінений каналізаційний випуск, відновлений оглядовий колодязь і проведена нова дворова зливова каналізація. Весь ремонт був проведений з мінімальними для ОСББ витратами: мешканці оплатили лише вартість матеріалів і розкопки траншеї. Решта робіт виконана за договором на обслуговування. Цей приклад ще раз підтверджує, що укладення договору з керуючою компанією, - оптимальний варіант для ОСББ, тому що дозволяє істотно економити при технічному обслуговуванні будинку.

С 2019 года До опалювального сезону готові!

Керуюча компанія «Будинок Сервіс» для своїх клієнтів виконує ремонт мереж центрального опалення на умовах «стандартного пакета».Саме заміна лежаків опалення і заміна «крильових» засувок, була проведена фахівцями керуючої компанії «Будинок Сервіс» в ОСМД за адресою вул.Генерала Петрова 68/2.

Ці роботи були виконані БЕЗ ДОДАТКОВОЇ ОПЛАТИ!

Тепер мешканці будинку можуть бути впевнені , що тепло до їхніх квартир надійде вчасно.

С 6 вересня 2019 года Капітальний ремонт центрального опалення - без зайвих витрат!

Зазвичай ремонт усіх комунікацій в будинку - це головний біль мешканців. Тому що коштує така послуга дуже дорого, і доводиться витрачати багато часу і сил, щоб зібрати потрібну суму з усіх квартир будинку.

Проте є й інші варіанти вирішення проблеми. Наприклад, керуюча компанія «Будинок Сервіс» для своих клієнтів виконує ремонт мереж центрального опалення на умовах «стандартного пакета». Це означає, що ті ОСББ і ЖБК, які підписали договір з КК «Будинок Сервіс», щомісяця оплачують лише чітко встановлену суму за обслуговування свого будинку.

При цьому тарифи на послуги - найнижчі в Одесі: всього 2,70 грн/м. І якщо в будинку виникне необхідність ремонту загальнобудинкових мереж (центральне опалення, електро- та водопостачання, водовідведення), ці роботи будуть виконані БЕЗ ДОДАТКОВОЇ ОПЛАТИ!

Саме на таких умовах був виконаний ремонт центрального опалення в підвалі будинку по вул. Інглезі, 8. Тепер мешканці можуть бути спокійні: їх будинок готовий до майбутнього зимового сезону.

Щоб докладніше дізнатися про умови обслуговування ОСББ та ЖБК, телефонуйте в керуючу компанію «Будинок Сервіс» за телефоном +38 (048) 771-00-70. Звертайтеся!

З 1 травня 2019 року БУДИНОК СЕРВІС допомагає БЕЗКОШТОВНО створити та зареєструвати ОСББ

Зазвичай, ті мешканці будинків, які хочуть створити у своєму домі ОСББ чи ЖБК, стикаються зі значною кількістю проблем. У багатьох випадках складно переконати усіх сусідів у необхідності створення об’єднання. Часто люди просто не розуміють, у чому полягає сутність роботи ОСББ, чим співпраця з приватними керуючими компаніями відрізняється від співпраці з державними структурами (на зразок ЖКСів). Крім того, є багато юридичних тонкощів при створенні ОСББ та оформленні всіх необхідних документів. Усі ці питання допомагає вирішити компанія БУДИНОК СЕРВІС. Наші досвідчені юристи надають безкоштовні консультації та повністю супроводжують вас юридично під час створення об’єднання. Це дозволяє уникнути багатьох юридичних помилок.

З 1 травня 2019 року Новим клієнтам БЕЗКОШТОВНО встановлюємо ліхтарі на всіх поверхах будинку

При оформленні договору з компанією БУДИНОК СЕРВІС усі наші нові партнери (ОСББ, ЖБК) автоматично отримують додаткову безкоштовну послугу. Ті багатоквартирні будинки, які ми беремо на обслуговування, будуть повністю освітлені за наш рахунок. Освітлення у вигляді ліхтарів буде встановлено на кожному поверсі і в кожному під’їзді. Це дозволить зробити будинок ще комфортнішим та безпечним для його мешканців. Акція розпочинається з 1 травня 2019 року і є безстроковою.

З 1 травня 2019 року Для кращої взаємодії з клієнтами почав працювати диспетчерський пункт

БУДИНОК СЕРВІС запустив у роботу диспетчерський пункт з автоматизованою бухгалтерською системою, телефонією та 1С. Це суттєво покращить рівень обслуговування усіх ОСББ та ЖБК, які співпрацюють з нашою компанією. Зокрема, тепер працює call-центр, який займається прийомом заявок та звернень від мешканців будинків. До того ж, диспетчерсько-бухгалтерська програма дозволяє швидко виявляти боржників і нагадувати їм про необхідність заплатити за отримані ресурси та послуги.

У липні 2019 року Кожен власник квартири отримає свій електронний особистий кабінет

У найкоротші терміни диспетчерсько-бухгалтерська програма, яку вже запустив БУДИНОК СЕРВІС, буде суттєво розширена і доповнена. Нею зможуть користуватися усі мешканці будинків, приєднаних до системи. Наприклад, там будуть відкриті особисті кабінети для кожної квартири. Завдяки цьому власники квартир у будь-який момент зможуть подивитися всю актуальну інформацію щодо вартості тарифів, нарахувань, заборгованостей, взаєморозрахунків і т.ін. Ви завжди будете знати, яку саме суму вам потрібно буде оплатити цього місяця за отримані послуги. Також ви зможете там отримувати усю термінову інформацію про життєдіяльність будинку.

До вересня 2019 року Завершується підготовка актів перевірки димовентиляційних каналів

Раз на рік власники приміщень зобов’язані звертатися до спеціальних ліцензованих компаній для того, щоб перевірити усі вентиляційні канали, які є у будинку. При цьому має бути оформлений акт, який підтверджує, що вентиляційні канали знаходяться у задовільному стані та справно працюють. У випадку, якщо такий акт не буде складений вчасно, газові компанії мають право відключити газ. Компанія БУДИНОК СЕРВІС бере на себе питання щодо оформлення всіх необхідних документів. Зазвичай перевірка відбувається протягом літа, тому до вересня необхідні акти отримає кожен з наших клієнтів.